wyszukiwanie zaawansowane
1 » Regulamin2

Producenci

Kontakt

  • TOTO Hair Company
    NIP: 679-27-65-967
  • E-mail:sklep@totohair.eu
  • Telefon(12) 292-02-70
    (12) 256-63-18
  • Godziny działania sklepupn-pt 10-18

Regulamin

 

KONTAKT:
TOTO Hair Company

 

KONTAKT:
TOTO Hair Company
ul. Góra Libertowska 34
30-444 Kraków/Libertów
NIP 679-27-65-967
tel. (12)256 63 18
 
PKO BP I Oddział Kraków
38 1020 2892 0000 5102 0020 3810
W TYTULE PRZELEWU PROSIMY O WPISANIE NR. ZAMÓWIENIA 
 
REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

WARUNKI OGÓLNE
Właścicielem Sklepu Internetowego jest firma TOTO Hair Company
Z siedzibą przy ul. Góra Libertowska 34 , 30-444 Kraków - Libertów

CENY PRODUKTÓW PREZENTOWANYCH NA STRONACH SKLEPU INTERNETOWEGO
TOTO HAIR COMPANY MOGĄ RÓŻNIĆ SIĘ OD CEN PRODUKTÓW DOSTĘPNYCH W SKLEPACH STACJONARNYCH.
 

 
Zamówienia można składać tylko przez stronę sklepu www.totohair.eu (formularz zamówieniowy sklepu "koszyk"). 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 15.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego. Koniecznym warunkiem realizacji zamówienia jest podanie pełnego adresu zamieszkania, telefonu oraz adresu e-mail. Zamawiający zostanie poinformowany o przyjęciu jego zamówienia poprzez e-mail. W przypadku stwierdzenia niezgodności w zamówieniu lub danych klienta, sklep zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia.Zamawiający zostanie natychmiast poinformowany o zaistnieniu takiej sytuacji. Wszystkie produkty oferowane w sklepie są nowe, oryginalne, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Ceny wszystkich towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. W przypadku braku towaru w magazynie zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia. W związku z częstymi zmianami cen oraz dostępności towaru ceny podane w cenniku nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy paragony fiskalne lub na życzenie faktury VAT
WYSYŁKA:
Towar wysyłany jest tylko i wyłącznie po wpłacie pieniędzy na konto bankowe sklepu. Przesyłkę dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Koszt wysyłki paczki do 30kg to 12zł. Koszty wysyłki paczki o wadze przekraczającej 30kg będą uzgadniane indywidualnie po złożeniu zamówienia. Nie wysyłamy za pobraniem.
Nie ma możliwości odbioru osobistego.
Przy zakupie produktów o wartości powyżej 150zł koszt przesyłki pokrywa sprzedający.

REKLAMACJE I ZWROTY:
 
 TOTO Hair Company dokłada wszelkich starań aby produkty docierały do klientów w nienaruszonym stanie. Prosimy jednak o sprawdzanie dostarczonej przesyłki jeszcze w obecności kuriera, co pozwoli na ewentualne spisanie protokołu szkody bez którego reklamacja nie będzie uwzględniona. Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru (paragon fiskalny lub faktura VAT). Koszt przesyłki reklamowanego towaru pokrywa kupujący. Reklamacja zostanie rozpatrzona i odesłana w ciągu 14 dni od daty dostarczenia uszkodzonego towaru pod adres firmy. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera klienta (kolor, proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru. Reklamacji podlegają wyłącznie wady ukryte powstałe z winy producenta.
 
Złożenie zamówienia w sklepie internetowym totohair.eu oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego, ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów... oraz ochronie danych osobowych. Sprzedający zastrzega sobie prawo do wycofania ze sprzedaży niektórych towarów, znajdujących się w ofercie Sklepu Internetowego. Oferta Sklepu jest ważna tylko na terenie Polski. Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych". W sklepie internetowym totohair.eu nie obowiązują "srebrne i złote" karty stałego klienta. Wszystkie informacje zgromadzone w bazie danych sklepu totohair.eu będą służyć jedynie w celu realizacji zamówienia. Informacje nie zostaną wykorzystane w celach marketingowych, oraz nie zostaną udestępnione osobom trzecim.
 
W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu (12) 2566318 lub sklep@totohair.eu

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl